Politechnika Opolska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 7 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 116 dni temu

 

 

 
 
 

ANKIETY STUDENCKIE - WASZ GŁOS MA ZNACZENIE!

Studenci Politechniki Opolskiej zachęcamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji ankiety studenckiej. Ankieta, dotycząca semestru letniego 2020/2021, będzie dostępna po zalogowaniu się w systemie USOSWeb w dniach od 2 czerwca do 18 lipca 2021 r.

Pamiętajcie, że ankiety są anonimowe, system nie przyporządkowuje udzielonych odpowiedzi do konta identyfikacyjnego studenta. Zapisane zostają tylko oceny oraz fakt wypełnienia ankiety.

Teraz jeszcze wygodniej można wypełniać ankiety korzystając z mobilnego USOS PO. Darmowa aplikacja przeznaczona jest na u rządzenia z systemem Android (pobierz: https://play.google.com…).

 
 
 

UWAGA STUDENCI! CZYTAJCIE SWOJĄ POCZTĘ I KOMUNIKATY

W związku z przechodzeniem przez Uczelnię na nauczanie zdalne zobowiązuje się wszystkich studentów do bieżącego sprawdzania swoich uczelnianych skrzynek pocztowych oraz do bieżącego czytania komunikatów pojawiających się na stronie internetowej Politechniki Opolskiej, na stronach wydziałowych oraz Centrum Obsługi Studenta.

 

 
 
 

OBOWIĄZEK KORZYSTANIA ZE STUDENCKICH ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ

Centrum Obsługi Studenta przypomina wszystkim studentom o obowiązku korzystania ze studenckich adresów poczty elektronicznej (SNR_ALBUMU@student.po.edu.pl). Tylko na te adresy wysyłane są informacje do studentów ze strony Centrum Obsługi Studentów i tylko z tych adresów rozpatrywana jest poczta od studentów. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa (np. podszywanie się pod inne osoby) oraz zachowaniem tajemnicy korespondencji.

UWAGA: W korespondencji elektronicznej w celu szybszego załatwienia spraw, należy podać: kierunek, semestr, rok, formę i stopień studiów.

Ankieta studencka