Politechnika Opolska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 7 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 16 dni temu

 
 
 

ANKIETY STUDENCKIE - WASZ GŁOS MA ZNACZENIE!

Studenci Politechniki Opolskiej zachęcamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji ankiety studenckiej. Ankieta, dotycząca semestru zimowego 2019/2020, będzie dostępna po zalogowaniu się w systemie USOSWeb w dniach od 17 stycznia do 2 marca 2020 r. Teraz jeszcze wygodniej można wypełniać ankiety korzystając z mobilnego USOS PO. Darmowa aplikacja przeznaczona jest na u rządzenia z systemem Android (pobierz: https://play.google.com…).

 
 
 

PLANY ZAJĘĆ

Od 24 września br. do 14 października br. studenci I roku mają udostępnione plany tylko w formie plików PDF. Pozostałe lata powinni korzystać z planów udostępnionych w systemie USOSWeb. Od 15 października br. wszystkie plany będą dostępne tylko w systemie USOSWeb

 
 
 

OBOWIĄZEK KORZYSTANIA ZE STUDENCKICH ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ

Centrum Obsługi Studenta przypomina wszystkim studentom o obowiązku korzystania ze studenckich adresów poczty elektronicznej (SNR_ALBUMU@student.po.edu.pl). Tylko na te adresy wysyłane są informacje do studentów ze strony Centrum Obsługi Studentów i tylko z tych adresów rozpatrywana jest poczta od studentów. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa (np. podszywanie się pod inne osoby) oraz zachowaniem tajemnicy korespondencji.