Politechnika Opolska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr KS-4-4a (2020-02-24 - 2020-07-05)
Katowicka 48 Skrzydło Dydaktyczne (KS)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-02-24 - 2020-07-05późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:20, WYKŁ gr.1
Historia budowy miast -
8:20, WYKŁ gr.1
Przedmiot obieralny 8 - Komputerowe wspomaganie projektowania w zakresie fizyki budowli - ANDRZEJ KUCHARCZYK
8:20, WYKŁ gr.1
Przedmiot obieralny 3 - Wybrane zagadnienia z fizyki budowli - JADWIGA ŚWIRSKA-PERKOWSKA
8:20, WYKŁ gr.1
Konstrukcje drewniane - KAMIL PAWLIK
9:00
9:15, WYKŁ gr.1
Nowoczesne materiały kompozytowe dla budownictwa - STEFANIA GRZESZCZYK
9:15, PROJ gr.3
Wytrzymałość materiałów 2 - JADWIGA ŚWIRSKA-PERKOWSKA
9:15, PROJ gr.5
Wytrzymałość materiałów 2 - ANDRZEJ KUCHARCZYK, ZBIGNIEW PERKOWSKI
10:00
10:05, WYKŁ gr.1
Projektowanie urbanistyczne IV - Planowanie miejscowe na terenach miejskich - MONIKA ADAMSKA
11:0011:00, WYKŁ gr.1
Projektowanie urbanistyczne IV - Planowanie miejscowe na terenach wiejskich - MONIKA ADAMSKA
11:00, PROJ gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Przedmiot obieralny 8 - Komputerowe wspomaganie projektowania w zakresie fizyki budowli - ANDRZEJ KUCHARCZYK
11:55, ĆW gr.2
Mechanika betonu - ZBIGNIEW PERKOWSKI
12:00
12:50, WYKŁ gr.1
Projektowanie architektoniczne VI - Projektowanie obiektów administracji i sportu - MAGDALENA WĄSOWICZ
12:50, ĆW gr.1
Mechanika betonu - ZBIGNIEW PERKOWSKI
12:50, PROJ gr.2
Wytrzymałość materiałów 2 - ANDRZEJ KUCHARCZYK
13:00
13:45, WYKŁ gr.1
Przedmiot obieralny związany z dyplomem - Wybrane zagadnienia dynamiki budowli - ZBIGNIEW ZEMBATY
14:00
15:00
15:30, WYKŁ gr.1
Programowanie metod numerycznych w Matlabie - PIOTR BOŃKOWSKI
16:00
16:20, WYKŁ gr.1
Zarządzanie projektem architektonicznym -
16:20, PROJ gr.3
Budownictwo ogólne 2 - DANIEL PRZYWARA
17:00
18:00
18:05, PROJ gr.2
Budownictwo ogólne 2 - DANIEL PRZYWARA
19:00