Politechnika Opolska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr KS-102-102a (2019-10-01 - 2020-02-16)
Katowicka 48 Skrzydło Dydaktyczne (KS)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2019-10-01 - 2020-02-16późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
7:30, ĆW gr.2
Podstawy architektury i urbanistyki - WOJCIECH ANIGACZ
8:00
8:20, WYKŁ gr.1
Budownictwo ogólne z materiałoznawstwem I i rysunkiem technicznym - ARKADIUSZ MORDAK
8:20, WYKŁ gr.1
Przedmiot obieralny 1 -Metrologia w budownictwie - WOJCIECH ANIGACZ
8:20, PROJ gr.3
Konstrukcje metalowe 1 - ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
9:00
9:15, WYKŁ gr.1
Etyka i specyfika zawodu architekta - WOJCIECH ANIGACZ
9:15, WYKŁ gr.1
Przedmiot humanistyczny obieralny - Sacrum w sztuce i architekturze - BEATA STANKIEWICZ
10:00
10:05, WYKŁ gr.1
Awarie i diagnostyka konstrukcji - ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
11:0011:00, WYKŁ gr.1
Budownictwo ogólne z materiałoznawstwem III - ARKADIUSZ MORDAK
11:00, SEM gr.1
Seminarium dyplomowe - Wybrane zagadnienia konstrukcji żelbetowych - MARIUSZ KUPINA
11:00, WYKŁ gr.1
Ochrona własnośći intelektualnej - WOJCIECH ANIGACZ
11:00, ĆW gr.2
Geologia - JÓZEF DUDA
11:00, PROJ gr.2
Awarie i diagnostyka konstrukcji - ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
11:55, WYKŁ gr.1
Rewitalizacja terenów poprzemysłowych - JÓZEF DUDA
11:55, PROJ gr.2
Skrzyżowania i węzły drogowe - BEATA STANKIEWICZ
11:55, PROJ gr.1
Awarie i diagnostyka konstrukcji - ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
12:00
12:50, WYKŁ gr.1
Projektowanie architektoniczne V - Projektowanie budynków wielorodzinnych w zabudowie wolnostojącej - MAGDALENA WĄSOWICZ
12:50, SEM gr.2
Seminarium dyplomowe - Wybrane zagadnienia konstrukcji żelbetowych - ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
12:50, WYKŁ gr.1
Konstrukcje metalowe 1 - ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
13:00
13:45, WYKŁ gr.1
Konstrukcje betonowe 1 - MARIUSZ KUPINA
13:45, ĆW gr.1
Geologia - JÓZEF DUDA
13:45, WYKŁ gr.1
Skrzyżowania i węzły drogowe - BEATA STANKIEWICZ
14:00
14:40, WYKŁ gr.1
Mosty drogowe - BEATA STANKIEWICZ
14:40, PROJ gr.1
Konstrukcje metalowe 1 - ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
15:00
15:30, PROJ gr.2
Konstrukcje betonowe 1 - MARIUSZ KUPINA
15:30, WYKŁ gr.1
Projektowanie urbanistyczne I - MONIKA ADAMSKA
15:30, WYKŁ gr.1
Inżynieria ruchu - BEATA STANKIEWICZ
16:00
16:20, PROJ gr.2
Konstrukcje metalowe 1 - ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
17:00
18:00