Politechnika Opolska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa i Architektury
Architektura ST I-go st 2 rok, sem. 4
2018/19l

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: 2014/15l - 2015/16l - 2016/17l - 2017/18l - 2018/19l

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:20, gr.3
Język angielski B2 2 - Laboratorium (s.P6-012 bud.P6), WIESŁAW MRÓZ
9:00
9:15, gr.1
Konstrukcje budowlane II - Wykład (s.KS-102-102a bud.KS), ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
9:15, gr.1
Mechanika budowli III - Wykład (s.KS-103-103a bud.KS), PIOTR GÓRSKI
10:00
10:05, gr.2
Budownictwo ogólne z materiałoznawstwem IV - Projekt (s.KS-205 bud.KS), JOLANTA KOWALSKA
10:05, gr.1
Konstrukcje budowlane II - Projekt (s.KS-102-102a bud.KS), ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
10:05, gr.1
Przedmiot fakultatywny I - Teoria architektury i urbanistyki - Wykład (s.KS-2-2a bud.KS), SVITLANA LINDA
10:05, gr.1
Przedmiot fakultatywny I - Teoria projektowania - Wykład (s.KS-4-4a bud.KS), BARBARA PIERŚCIONEK
10:05, gr.4
Język angielski B2 2 - Laboratorium (s.P6-012 bud.P6), WIESŁAW MRÓZ
10:05, gr.1
Język niemiecki B2 2 - Laboratorium (s.P6-015 bud.P6), KERSTIN SZTELIGA
10:05, gr.2
Mechanika budowli III - Projekt (s.KS-103-103a bud.KS), PIOTR GÓRSKI
11:0011:00, gr.1
Przedmiot fakultatywny I - Teoria projektowania - Laboratorium (s.KS-4-4a bud.KS), BARBARA PIERŚCIONEK
11:00, gr.2
Projektowanie architektoniczne wspomagane komputerem I - Laboratorium (s.K-201 bud.K), DAWID CIEŚLIK
11:00, gr.1
Mechanika budowli III - Projekt (s.KS-103-103a bud.KS), PIOTR GÓRSKI
11:55, gr.2
Konstrukcje budowlane II - Projekt (s.KS-102-102a bud.KS), ANNA RAWSKA-SKOTNICZNY
11:55, gr.1
Budownictwo ogólne z materiałoznawstwem IV - Projekt (s.KS-205 bud.KS), JOLANTA KOWALSKA
11:55, gr.1
Projektowanie urbanistyczne II - Wykład (s.KS-2-2a bud.KS), SVITLANA LINDA
11:55, gr.1
Język angielski B2 2 - Laboratorium (s.P6-004 bud.P6), IWONA WYSZYŃSKA
12:00
12:50, gr.1
Projektowanie architektoniczne IV - Wykład (s.KS-3-3a bud.KS), MAGDALENA WĄSOWICZ
12:50, gr.2
Projektowanie urbanistyczne II (s.KS-202-202a bud.KS) - SVITLANA LINDA
13:00
13:45, gr.1
Budownictwo ogólne z materiałoznawstwem IV - Wykład (s.KS-2-2a bud.KS), ARKADIUSZ MORDAK
13:45, gr.2
Język angielski B2 2 - Laboratorium (s.P6-004 bud.P6), IWONA WYSZYŃSKA
14:00
14:40, gr.1
Historia architektury i urbanistyki IV - Wykład (s.KS-204 bud.KS), SVITLANA LINDA
14:40, gr.2
Techniki plastyczne IV - Laboratorium (s.KS-302 bud.KS), EDWARD SYTY
14:40, gr.1
Historia architektury i urbanistyki IV - Laboratorium (s.KS-204 bud.KS), SVITLANA LINDA
14:40, gr.1
Projektowanie architektoniczne wspomagane komputerem I - Laboratorium (s.K-201 bud.K), DAWID CIEŚLIK
15:00
16:00
16:20, gr.2
Projektowanie architektoniczne IV (s.KS-303 bud.KS) - BOŻENA BANEK, MARCIN GAŁKOWSKI
16:20, gr.1
Projektowanie architektoniczne IV (s.KS-303 bud.KS) - RADOSŁAW WANAGO, IWONA WILCZEK
16:20, gr.2
Historia architektury i urbanistyki IV - Laboratorium (s.KS-204 bud.KS), SVITLANA LINDA
16:20, gr.1
Techniki plastyczne IV - Laboratorium (s.KS-302 bud.KS), EDWARD SYTY
16:20, gr.1
Projektowanie urbanistyczne II (s.KS-303 bud.KS) - BOŻENA BANEK
17:00
18:00
18:05, gr.1
Przedmiot fakultatywny I - Teoria architektury i urbanistyki - Laboratorium (s.KS-204 bud.KS), SVITLANA LINDA
19:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: