Politechnika Opolska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Programowanie II [EI/00-SI>Programo(2)] semestr letni 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Mateusz Łukasiewicz, MACIEJ WALCZAK
14:40 Laboratorium, grupa 8 każdy poniedziałek, 14:40 - 16:15 Sala P3-026-P, budynek nr P3
Mateusz Łukasiewicz, MACIEJ WALCZAK
jednokrotnie14:40 Laboratorium, grupa 8 jednokrotnie, poniedziałek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 14:40 - 15:25 Sala P3-026-P, budynek nr P3
Mateusz Łukasiewicz, MACIEJ WALCZAK
jednokrotnie15:30 Laboratorium, grupa 8 jednokrotnie, poniedziałek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:30 - 16:15 Sala P3-026-P, budynek nr P3

Wtorek

Marek Baranowski, MACIEJ WALCZAK
7:30 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 7:30 - 9:05 Sala P3-026-P, budynek nr P3
MACIEJ WALCZAK
10:05 Laboratorium, grupa 10 każdy wtorek, 10:05 - 11:45 Sala P1-217, budynek nr P1
ARTUR SMOLCZYK, MACIEJ WALCZAK
10:05 Laboratorium, grupa 7 każdy wtorek, 10:05 - 11:45 Sala P3-206, budynek nr P3
PATRYK SZYWALSKI
10:05 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 10:05 - 11:45 Sala P3-209, budynek nr P3
MACIEJ WALCZAK
11:55 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 11:55 - 13:35 Sala P3-026-P, budynek nr P3
Krzysztof Stefan, PATRYK SZYWALSKI
13:45 Laboratorium, grupa 6 każdy wtorek, 13:45 - 15:25 Sala P3-108, budynek nr P3
Patryk Mauer
13:45 Laboratorium, grupa 3 każdy wtorek, 13:45 - 15:25 Sala P3-209, budynek nr P3
Krzysztof Stefan
15:30 Laboratorium, grupa 1 każdy wtorek, 15:30 - 17:05 Sala P3-209, budynek nr P3
Krzysztof Stefan
19:00 Laboratorium, grupa 9 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala P1-205, budynek nr P1

Środa

Czwartek

Piątek

ADRIAN MŁOT, ARTUR SMOLCZYK
10:05 Wykład, grupa 2 każdy piątek, 10:05 - 11:45 Sala P5-101, budynek nr P5
ADRIAN MŁOT, ARTUR SMOLCZYK
11:55 Wykład, grupa 1 każdy piątek, 11:55 - 13:35 Sala P5-101, budynek nr P5

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.3.0-2 (2024-04-26)