Politechnika Opolska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy zarządzania wiedzą [IZ/IZ-SI>PodZarWI(5)] semestr zimowy 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

ALFRED PASZEK
raz na dwa tygodnie - parzyste10:05 Wykład, grupa 1 co drugi poniedziałek (parzyste), 10:05 - 11:45 Sala OZ-110, budynek: Ozimska 75 [OZ]

Wtorek

Środa

MARIA NATORSKA
raz na dwa tygodnie - nieparzyste7:30 Laboratorium, grupa 1 co druga środa (nieparzyste), 7:30 - 10:30 Sala OZ-006-P, budynek: Ozimska 75 [OZ]

Czwartek

Piątek

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Ozimska 75

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.3.0.0-6 (2026-05-21)