Politechnika Opolska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Informatyka techniczna [MT/00-SI>InfoTech(3)] semestr zimowy 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

ANDRZEJ KUREK
13:45 Wykład, grupa 1 każda środa, 13:45 - 15:25 Sala M-B111, budynek: Mikołajczyka 5 [M]
ANDRZEJ KUREK
raz na dwa tygodnie - parzyste15:30 Projekt, grupa 1 co druga środa (parzyste), 15:30 - 17:05 Sala M-B330, budynek: Mikołajczyka 5 [M]

Czwartek

ANDRZEJ KUREK
13:45 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 13:45 - 15:25 Sala M-B329, budynek: Mikołajczyka 5 [M]

Piątek

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Mikołajczyka 5

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.3.0.0-5 (2026-05-13)