Politechnika Opolska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 2 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 75 dni temu

 
 
 

PLANY ZAJĘĆ

Od 24 września br. do 14 października br. studenci I roku mają udostępnione plany tylko w formie plików PDF. Pozostałe lata powinni korzystać z planów udostępnionych w systemie USOSWeb. Od 15 października br. wszystkie plany będą dostępne tylko w systemie USOSWeb

 
 
 

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Studenci, którzy ubezpieczeni są przez Uczelnię, przypominamy o obowiązku niezwłocznego zawiadomienia Uczelni o powstaniu innego tytułu do obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego wynikającego z przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2018r., poz.1510 z poźn. zm).

 
 
 

OBOWIĄZEK KORZYSTANIA ZE STUDENCKICH ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ

Centrum Obsługi Studenta przypomina wszystkim studentom o obowiązku korzystania ze studenckich adresów poczty elektronicznej (SNR_ALBUMU@student.po.edu.pl). Tylko na te adresy wysyłane są informacje do studentów ze strony Centrum Obsługi Studentów i tylko z tych adresów rozpatrywana jest poczta od studentów. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa (np. podszywanie się pod inne osoby) oraz zachowaniem tajemnicy korespondencji.