Politechnika Opolska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 6 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 9 dni temu

 
 
 

OBOWIĄZEK KORZYSTANIA ZE STUDENCKICH ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ

Centrum Obsługi Studenta przypomina wszystkim studentom o obowiązku korzystania ze studenckich adresów poczty elektronicznej (SNR_ALBUMU@student.po.edu.pl). Tylko na te adresy wysyłane są informacje do studentów ze strony Centrum Obsługi Studentów i tylko z tych adresów rozpatrywana jest poczta od studentów. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa (np. podszywanie się pod inne osoby) oraz zachowaniem tajemnicy korespondencji.

 
 
 

ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO: OBOWIĄZKOWA DEKLARACJA WYBORU SEKCJI

Obowiązkowa deklaracja wyboru sekcji sportowych w ramach zajęć z wychowania fizycznego, dotyczy wszystkich studentów rozpoczynających zajęcia z wychowania fizycznego w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020.

Zapisy są dwuetapowe. I etap, który odbywa się w semestrze poprzedzającym semestr, w którym będą się odbywały zajęcia z wychowania fizycznego, ma na celu zebranie preferencji studentów dotyczących sekcji sportowych. W II etapie, który odbywa się w tygodniu poprzedzającym semestr, w którym będą odbywały się zajęcia, studenci dokonują wyborów już konkretnych grup zajęciowych (dzień, godzina). Oba etapy odbywają się elektronicznie w systemie USOSWeb (sekcja „Kalendarz rejestracji”).

I etap zapisów: 27-28 czerwca 2019 r., do wyboru: aerobik, badminton, fitness i ćwiczenia siłowe, gimnastyka korekcyjna, golf, jogging i lekkoatletyczne formy rekreacji, koszykówka, łyżwiarstwo/wrotkarstwo, piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, pływanie, tenis stołowy, samoobrona i elementy sportów walki. Więcej informacji...

 
 
 

ANKIETY OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH I NAUCZYCIELA AKADEMICKIEGO

W dniach od 4 czerwca do 22 lipca 2019 r. w systemie USOSweb będą aktywne ankiety oceny zajęć dydaktycznych i nauczyciela akademickiego, dotyczące semestru letniego roku akademickiego 2018/2019. Uwaga: Ankiety są anonimoweAby dokonać oceny w systemieu USOSWeb, w zakładce „Dla studentów”, w bocznym menu „Moje studia”, należy wybrać pozycję „Ankiety”.

 
 
 

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Studenci, którzy ubezpieczeni są przez Uczelnię , przypominamy o obowiązku niezwłocznego zawiadomienia Uczelni o powstaniu innego tytułu do obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego wynikającego z przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2018r., poz.1510 z poźn. zm).