Politechnika Opolska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: 1 godz. 44 min. temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 48 dni temu

 
 
 

OBOWIĄZEK KORZYSTANIA ZE STUDENCKICH ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ

Centrum Obsługi Studenta przypomina wszystkim studentom o obowiązku korzystania ze studenckich adresów poczty elektronicznej (SNR_ALBUMU@student.po.edu.pl). Tylko na te adresy wysyłane są informacje do studentów ze strony Centrum Obsługi Studentów i tylko z tych adresów rozpatrywana jest poczta od studentów. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa (np. podszywanie się pod inne osoby) oraz zachowaniem tajemnicy korespondencji.

 
 
 

ANKIETY OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH I NAUCZYCIELA AKADEMICKIEGO

W dniach od 4 czerwca do 22 lipca 2019 r. w systemie USOSweb będą aktywne ankiety oceny zajęć dydaktycznych i nauczyciela akademickiego, dotyczące semestru letniego roku akademickiego 2018/2019. Uwaga: Ankiety są anonimoweAby dokonać oceny w systemieu USOSWeb, w zakładce „Dla studentów”, w bocznym menu „Moje studia”, należy wybrać pozycję „Ankiety”.

 
 
 

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Studenci, którzy ubezpieczeni są przez Uczelnię , przypominamy o obowiązku niezwłocznego zawiadomienia Uczelni o powstaniu innego tytułu do obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego wynikającego z przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2018r., poz.1510 z poźn. zm).